Wycinanie plexi i frezowanie plexi – dekoracje dla domu, biura, a także sklepu. Plexi na wymiar

Jeśli prowadzisz sklep jubilerski i potrzebujesz unikalnych ekspozytorów na biżuterię, możesz zamówić plexi na wymiar. Frezowanie plexi pozwala na uzyskanie pożądanego kształtu, nawet bardzo skomplikowanego. Można też zamówić napis z plexi na ścianę sklepu. Wycinanie plexi daje nieograniczone możliwości. Tworzonych jest wiele elementów dekoracyjnych, jak np. ramki na zdjęcia. Nie trzeba ograniczać się do przezroczystego plexi.

 

Z powodzeniem można zamówić plexi w kolorze czarnym, mlecznym, lustrzanym czy matowym. Bardzo popularne stały się lustra dekoracyjne z plexi, w różnych kształtach. Efektownie odbijają światło i wnętrze pokoju, a ponadto są bardzo lekkie. Sprawdzą się w łazience, salonie, a nawet w sypialni. Plexi można wykorzystać także na blat kuchennego stołu, a także jako szybę do drzwi wewnętrznych. Dzięki użyciu plexi można stworzyć nowoczesne, niebanalne dodatki do wnętrza domu, mieszkania, biura, czy sklepu.
Firma zajmująca się cięciem plexi wykonuje każde nawet najbardziej skomplikowane zamówienie i dba o zadowolenie swoich klientów, którzy chętnie wracają
z kolejnymi zleceniami.

Author: jacyna-witt.pl