Krzesło transparentne: na czym polega jego magia?

Krzesło – mebel, który łączy w sobie użyteczność z efektownym designem

Krzesła to meble, które z jednej strony są niezwykle praktyczne i bez nich nie sposób jest urządzić mieszkanie, a z drugiej strony potrafią być niezastąpionym elementem dekoracyjnym dodającym aranżacji szyku i klasy.

Krzesło transparentne to inaczej krzesło przezroczyste, którego pierwowzór zaprojektowany został w 1992 roku przez Philippe Starcka. Pierwszy model krzesła transparentnego nosił nazwę Luis Ghost. Przezroczysty materiał wykorzystany w projekcie Starcka stał się bazą, z której korzystać rozpoczęły miliony projektantów na świecie.

Krzesła transparentne – praktyczne krzesło, które staje się również elementem dekoracyjnym wnętrza

Krzesła transparentne od 1992 roku często wykorzystywane są w wielu aranżacjach wnętrz. Zarówno projektanci jak i właściciele mieszkań i domów doceniają ich lekkość i efektowny design. Na ich popularność składa się również fakt, że jako przezroczyste meble, pasują niemal do każdego wnętrza, stylu i kolorystyki.

W projektowaniu krzeseł transparentnych panuje trend sztaplowania, czyli tworzenia ich w taki sposób, aby możliwym było wkładanie jednych w drugie. Sztaplowanie krzeseł transparentnych pozwala na oszczędność miejsca i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Świetnie sprawdzają się zwłaszcza w małych i ciemnych przestrzeniach.

Magia krzeseł transparentnych polega również na ich łatwości w utrzymaniu – są odporne na wilgoć i proste w sprzątaniu. Ponadto sprawdzają się do aranżacji zarówno wnętrz jak i balkonów lub ogrodów.

Krzesła transparentne w ofercie sklepu meble.pl

Ten piękny design połączony z funkcjonalnością i komfortem idealnie wpasuje się do Twojego mieszkania. Sprawdź model, który przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepie meble.pl – krzesło transparentne, które doda szyku i nietuzinkowości do Twojego wnętrza.

Nowoczesne krzesło MPA ROD transparentne dymione to hit wśród krzeseł, świetnie sprawdza się w każdym wnętrzu niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone. Zapraszamy na zakupy!

Author: jacyna-witt.pl