Markiza przeciwsłoneczna – doskonała ochrona: Leszno

Latem słońce potrafi mocno przyświecać, co jest bardzo uciążliwe dla osób które pracują w domu. Jak wiadomo rolety, nawet tzw. “dzień-noc”, nie zapewniają stu procentowej ochrony. Ponadto problemem są szczególnie okna dachowe, czy też okna tarasowe, przez które wpada dużo światła. Rozwiązaniem może być markiza przeciwsłoneczna, która daje znacznie lepszą ochronę niż klasyczne rolety, czy żaluzje.

 

Markizy wykonane są z bardzo trwałych materiałów, które zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Szeroka oferta kolorystyczna pozwala dopasować markizę do elewacji. Ponadto markiza zatrzymuje ciepło promieni słonecznych, by nie wpadały do domu, dzięki temu stanowi swego rodzaju barierę.
Firma oferująca sprzedaż markiz przeciwsłonecznych ma swoją siedzibę w mieście Leszno. Wszystkie markizy wykonywane są na wymiar. Pracownicy na terenie Leszna mogą dokonać bezpłatnego pomiaru, natomiast klienci z innych regionów, przy zamówieniu drogą internetową powinni podać dokładny wymiar.
W skład zestawu wchodzi zarówno markiza jak i osprzęt, w wybranym przez klienta kolorze. Do wyboru jest roleta manualna, elektryczna, jak i solarna.

Author: jacyna-witt.pl