Podłoga z sosnowych desek. Deska podłogowa sosnowa cena, producent

Układanie podłogi z sosnowych desek – deska podłogowa sosnowa cena

Obok parkietu i paneli podłogowych, dużą popularnością cieszy się od lat podłoga sosnowa. Jest dużo tańsza od podłogi z desek dębowych, ale co za tym idzie także mniej wytrzymała. Deska podłogowa sosnowa cena kształtuje się od ok. 50 zł za metr kwadratowy. Deska sosnowa na podłogę to świetne i niedrogie rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadać wnętrzu miły, przytulny, ciepły charakter.

deska podłogowa sosnowa producent

Podłoga sosnowa świetnie skomponuje się z każdym wnętrzem, dopasuje do innych elementów wyposażenia domu lub mieszkania. Deska podłogowa sosnowa producent pozyskuje drewno najlepszej jakości z lasów naszego kraju. Przed wykorzystaniem do produkcji deska sosnowa na podłogę jest poddawana starannemu suszeniu i obrabianiu. Podłogi drewniane sosnowe mają tę niewątpliwą zaletę, że mogą być powtórnie cyklinowane, gdy użyty lakier już się zetrze.

podłogi drewniane sosnowe

Deska podłogowa sosnowa cena jest niezwykle przystępna i każdy może skorzystać z takiego rozwiązania. Świetnie sprawdzi się przy wnętrzach minimalistycznych, nieco surowych, które chcemy “ocieplić” właśnie przy użyciu drewna. Deska podłogowa sosnowa producent posiada na stanie deski o różnej grubości do zastosowania w różnych wnętrzach. Podłogi drewniane sosnowe wykonane z litego drewna zapewnią ciepło i trwałość na długie lata.

 

Author: jacyna-witt.pl